Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W103-1800-500-2900-70
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W103-1800-500-2900-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W103-1800-500-2900-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W103-1800-500-2900-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W103-1800-500-2900-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W103-1800-500-2900-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W103-1800-500-2900-70 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W103-1800-500-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1800-500-2900-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Elektrický radiátor Mexen Helios spojuje moderní design s funkčností. Výška 1800 mm a šířka 500 mm v elegantní černé barvě se hodí do každého interiéru. Vyroben z odolné oceli, nabízí topný výkon 900 W a 33 topných tyčí. Díky funkcím jako Sensitive, Comfort a dětská pojistka poskytuje komfort a bezpečnost používání. Dotykové LED ovládání a další ochrana proti provozu na sucho jej činí ideální volbou pro náročné uživatele.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 7,7 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 33
Celková délka topné tyče: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoká kvalita, trvanlivá laková vrstva odolná proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolkem
Obsah balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
54 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1800-500-2900-70
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()