Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1800-500-2900-20
search
Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1800-500-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1800-500-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1800-500-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1800-500-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1800-500-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1800-500-2900-20 Mexen Helios elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W103-1800-500-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1800-500-2900-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Helios je moderní elektrický radiátor ideální pro každý interiér. Jeho výška je 1800 mm a šířka 500 mm, což umožňuje perfektně zapadnout do různých prostor. Vyroben z oceli, nabízí topný výkon 900 W a je vybaven 33 topnými trubkami. Díky dotykovému ovládání s LED displejem snadno nastavíte teplotu v rozmezí 40°C-65°C. Přídavné funkce jako sušení, dětská pojistka a vestavěný termostat zvyšují komfort užívání. Odolný proti korozi, vysoce kvalitní lak zajišťuje trvanlivost produktu a přiložená montážní sada usnadňuje instalaci. Vyžaduje napájení 230V/50 Hz a má stupeň krytí IP44.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 54 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Objem: 7,7 l
Výkon topného tělesa: 900 W
Počet topných trubek: 33
Celková délka topného prvku: 866 mm
Délka topného článku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Přídavná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: úchyty, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Funkce Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v určitém časovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje zamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
54 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W103-1800-500-2900-20
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()