Mexen Ares boční koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20-S
search
Mexen Ares boční koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20-S Mexen Ares boční koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20-S Mexen Ares boční koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20-S
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-400-00-20-S
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
442 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares boční koupelnový radiátor je ideální řešení pro každého, kdo hledá výkonný a stylový způsob vytápění koupelny. Produkt o rozměrech 1200 x 400 mm nabízí topný výkon 442 W, což zajišťuje rychlou a efektivní distribuci tepla v místnosti. Ocelová konstrukce s bílým povrchem RAL 9016 je odolná proti korozi a maximální pracovní teplota je 95 °C. Radiátor lze připojit různými způsoby díky dostupnosti bočních a spodních připojení. Kompletní montážní sada usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (boční) nebo 35 cm (spodní)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,81 kg
Kapacita: 4,8 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 442 W
Přípojky:
- 2xG ½″ boční z pravé strany
- 4xG ½″ z vrchu a ze spodní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
442 W
Síla montáže
Pravá
Vzdálenost připojení
35 cm , 50 cm
Připojení
Spodní , Boční
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-400-00-20-S
1200 mm
400 mm
442 W
Šířka - 400 mm - ()