Mexen Ares koupelnový radiátor boční 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20-S
search
Mexen Ares koupelnový radiátor boční 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20-S Mexen Ares koupelnový radiátor boční 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20-S Mexen Ares koupelnový radiátor boční 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20-S
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-500-00-20-S
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
531 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Radiátor Mexen Ares je ideálním řešením pro každou koupelnu. Vyroben z odolné oceli a pokrytý vysoce kvalitní, antikorozní lakovanou vrstvou, zajišťuje dlouhodobé používání. Radiátor má rozměry 1200 x 500 mm, což umožňuje jeho dokonalé zapadnutí do různých interiérů. Topný výkon o hodnotě 531 W zaručuje rychlé a efektivní vytápění. Produkt je vybaven bočními a dolními přípojkami a možností instalace topné tyče. Součástí balení jsou úchyty, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (boční) nebo 45 cm (dolní)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,10 kg
Objem: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 531 W
Přípojky:
- 2xG ½″ boční z pravé strany
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Součástí balení: úchyty, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
531 W
Síla montáže
Pravá
Vzdálenost připojení
45 cm , 50 cm
Připojení
Spodní , Boční
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-500-00-20-S
1200 mm
500 mm
531 W
Šířka - 500 mm - ()