Mexen Ares boční koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20-S
search
Mexen Ares boční koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20-S Mexen Ares boční koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20-S Mexen Ares boční koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20-S
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-500-00-20-S
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
286 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Ares je elegantní a funkční volbou pro každou koupelnu. Vyznačuje se optimálním topným výkonem 286 W při velikosti 700 x 500 mm. Boční připojení umožňuje pohodlnou montáž a ocelová konstrukce zajišťuje trvanlivost. Radiátor je v bílé barvě RAL 9016 s vysoce kvalitním lakem odolným vůči korozi. Možnost instalace topné tyče zvyšuje jeho univerzálnost. Balíček obsahuje závěsy, montážní sadu, zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (boční) nebo 45 cm (dolní)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,10 kg
Kapacita: 3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 286 W
Připojení:
- 2xG ½″ boční z pravé strany
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Komplet obsahuje: závěsy, montážní sadu, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
286 W
Síla montáže
Pravá
Vzdálenost připojení
45 cm , 50 cm
Připojení
Spodní , Boční
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-500-00-20-S
700 mm
500 mm
286 W
Šířka - 500 mm - ()