Mexen Ares boční koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20-S
search
Mexen Ares boční koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20-S Mexen Ares boční koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20-S Mexen Ares boční koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, bílý - W102-0900-400-00-20-S
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-400-00-20-S
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
312 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je moderní boční koupelnový radiátor o rozměrech 900 x 400 mm a výkonem 312 W. Jeho pevná konstrukce z oceli a trvanlivý lakovaný povrch odolný vůči korozi zaručují dlouhodobé používání. Radiátor je dostupný v elegantní bílé barvě (RAL 9016) a nabízí univerzální možnosti montáže s roztečí připojení 50 cm boční nebo 35 cm spodní. Jeho provozní teplota je maximálně 95°C a maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa. Produkt je vybaven montážní sadou a možností instalace topné tyče.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 50 cm (boční) nebo 35 cm (spodní)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,64 kg
Kapacita: 3,4 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 312 W
Přípoje:
- 2xG ½″ boční z pravé strany
- 4xG ½″ z vrchu a spodní z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
K ompletu: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
44 mm
312 W
Síla montáže
Pravá
Vzdálenost připojení
35 cm , 50 cm
Připojení
Spodní , Boční
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-400-00-20-S
900 mm
400 mm
312 W
Šířka - 400 mm - ()