Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W102-0900-600-6400-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W102-0900-600-6400-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W102-0900-600-6400-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W102-0900-600-6400-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W102-0900-600-6400-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W102-0900-600-6400-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W102-0900-600-6400-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W102-0900-600-6400-70
Topný výkon: 400 W Topný výkon: 400 W
Index:
W102-0900-600-6400-70
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
400 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je elegantní elektrický radiátor o rozměrech 900 x 600 mm a výkonu 400 W, ideální pro moderní interiéry. Vyroben z oceli v černé barvě, impozantní svou trvanlivou, korozivzdornou lakovanou vrstvou. Vybaven 17 topnými tyčemi a funkcí ovládání knoflíkem s LED displejem. Díky termostatu udržuje stálou teplotu a funkce Sensitive, Comfort a ECO umožňují přizpůsobení tepla a úsporu energie. Mexen Ares je komfort a styl v jednom.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: černá
Materiál: ocel
Objem: 4,5 l
Tepelný výkon: 400 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 479 mm
Délka topného elementu: 390 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Doplňková ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Kompakt: držáky, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve zvolené časové škále
- ECO šetří energii možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 400 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 400 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
400 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-0900-600-6400-70
900 mm
600 mm
400 W
Šířka - 600 mm - ()