Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-6300-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-6300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-400-6300-70
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je elegantní a efektivní elektrický radiátor o rozměrech 700 x 400 mm a výkonu 300 W. Vyroben z oceli odolné proti korozi, pokrytý trvanlivým nátěrem v černé barvě, zajišťuje nejen moderní vzhled, ale také dlouhou životnost. Produkt je vybaven funkcemi jako ovládání knoflíkem s LED displejem, přesné nastavení teploty v rozmezí 30°C-70°C, režim sušení a úspora energie ECO. Bezpečnost používání zajišťuje dodatečná ochrana proti provozu na sucho a vestavěný termostat. Pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou a v balení jsou závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 2,6 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 438 mm
Délka topného prvku: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomoci knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty topení ve vybrané hodinové škále
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení konstantní teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-400-6300-70
700 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()