Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0700-400-2300-66
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0700-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0700-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0700-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0700-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0700-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0700-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0700-400-2300-66
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0700-400-2300-66
Výška:
700 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares o rozměrech 700 x 400 mm a výkonu 300 W je ideálním řešením pro každý interiér. Je vyroben z vysoce kvalitní oceli a pokryt trvanlivým lakovým povrchem v barvě antracit, který je odolný vůči korozi. Vybaven pohodlným dotykovým ovládáním pomocí LED displeje a zabudovaným termostatem, poskytuje komfort při použití. S možnostmi Sensitive a Comfort můžete přizpůsobit teplotu podle svých potřeb a dětský zámek zvyšuje bezpečnost. Radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody s glykolem, což zajišťuje jeho efektivní provoz. Obsahuje ochranu proti provozu "nasucho" a stupeň ochrany IP44.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 2,6 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topné tyče: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka přívodního kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Zabudovaný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Obsahuje: závěsy, montážní sadu a krycí zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort nabízí možnosti sušení, které umožní nastavit teplotu vytápění v určitém časovém rozsahu
- Dětský zámek umožňuje zablokovat regulátor topení
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W102-0700-400-2300-66
700 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()