Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0700-400-2300-01
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0700-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0700-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0700-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0700-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0700-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0700-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-0700-400-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-400-2300-01
Výška:
700 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares o rozměrech 700 x 400 mm a výkonu 300 W v barvě chrom je jedinečným spojením modernosti a funkčnosti. Vyrobený z oceli, má 13 topných tyčí a dotykové ovládání LED. Zajišťuje bezpečnost díky ochraně před "suchou" prací a vestavěnému termostatu. Senzor Sensitive umožňuje regulaci teploty mezi 40°C a 65°C, funkce Comfort umožňuje sušení ve vybraném čase. Vysoká kvalita povlaku chrání před korozí. Radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí s glykolu.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 2,6 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana před "suchou" prací
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Včetně: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort nabízí sušení, které umožňuje nastavení teploty ohřevu v rámci vybrané hodinové škály
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-400-2300-01
700 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()