Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W102-0900-600-2300-01
search
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W102-0900-600-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W102-0900-600-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W102-0900-600-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W102-0900-600-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W102-0900-600-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W102-0900-600-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W102-0900-600-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0900-600-2300-01
Výška:
900 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Ares je elegantní chromovaný elektrický radiátor o rozměrech 900 x 600 mm, nabízející tepelný výkon 300 W. Díky dotykovému ovládání pomocí LED displeje a inteligentnímu termostatu zajišťuje optimální teplotu. Radiátor je vybaven 17 topnými tyčemi, funkcí sušení Comfort, dětskou pojistkou a také robustním povlakem odolným proti korozi. Napájení 230V/50 Hz a ochrana IP44 zajišťují bezpečnost používání. Výrobek obsahuje montážní sadu a potřebné příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 4,5 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topení: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti práci "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
K správnému fungování radiátoru je nutné ho naplnit vodou nebo směsí vody např. s glykol
Kompletní: závěsy, montážní sada a krytky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v rámci vybrané časové škály
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topení
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
56 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0900-600-2300-01
900 mm
600 mm
300 W
Šířka - 600 mm - ()