Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0900-400-2300-66
search
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0900-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0900-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0900-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0900-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0900-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0900-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0900-400-2300-66
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0900-400-2300-66
Výška:
900 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor o rozměrech 900 x 400 mm, nabízející výkon 300 W. Vyrobený z odolné oceli v elegantní antracitové barvě, dokonale se hodí do moderních interiérů. Disponuje 17 topnými tyčemi a celkovou délkou topného tělesa 426 mm. Napájený napětím 230V/50 Hz, vyznačuje se stupněm ochrany IP44. Díky dotykovému ovládání a LED displeji je používání intuitivní. Radiátor má vestavěný termostat, funkce "Sensitive" a "Comfort", a ochranu proti provozu na "sucho". Ideální pro udržení tepla a komfortu v domě.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,4 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další zabezpečení proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Kvalitní, trvalý povrchový nátěr odolný proti korozi
Pro správnou funkci je potřebné naplnění vodou nebo směsí vody s např. glykol
Včetně: závěsy, montážní sada a uzavírací špunty
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění na vybrané časové stupnici
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0900-400-2300-66
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()