Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W102-0700-500-2300-66
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W102-0700-500-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W102-0700-500-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W102-0700-500-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W102-0700-500-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W102-0700-500-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W102-0700-500-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W102-0700-500-2300-66
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0700-500-2300-66
Výška:
700 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares je spolehlivý elektrický radiátor o rozměrech 700 x 500 mm, který se skvěle hodí do každého interiéru. Díky výkonu 300 W nabízí efektivní vytápění, a antracitová barva a pevná ocelová konstrukce dodávají eleganci. Vybaven 13 topnými tyčemi, vestavěným termostatem a dotykovým ovládáním s LED displejem, je velmi pohodlný k použití. Ochrana proti práci na "suche" a trvanlivý lak odolný vůči korozi jsou další přednosti. Kompletní sada obsahuje závěsy, montážní sadu a uzavírací zátky. Funkce Comfort a Sensitive umožňují přesné nastavení teploty, a dětská pojistka zvyšuje bezpečnost používání.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Objem: 3 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topné patrony: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti práci na "suche"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topné patrony
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-0700-500-2300-66
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()