Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-500-2300-50
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-500-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-500-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-500-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-500-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-500-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-500-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-500-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-500-2300-50
Výška:
700 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor o rozměrech 700 x 500 mm se zlatým povrchem, který skvěle zapadne do elegantních interiérů. Vyroben z odolné oceli, nabízí topný výkon 300 W. Vybaven 13 topnými tyčemi a vestavěným termostatem, udržuje požadovanou teplotu. Díky stupni krytí IP44 je odolný proti vlhkosti. Ovládání pomocí dotykového LED displeje a funkce jako Sensitive a Comfort zajišťují pohodlí užívání. Další bezpečnost zajišťuje dětská pojistka.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Objem: 3 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti chodu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná laková úprava odolná proti korozi
Pro správnou funkci radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a krytky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-500-2300-50
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()