Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-400-2300-50
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0700-400-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-400-2300-50
Výška:
700 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je elegantní elektrický radiátor o rozměrech 700 x 400 mm, který zaujme zlatým povrchem a pevnou ocelovou konstrukcí. Díky tepelnému výkonu 300 W zařízení efektivně ohřívá a díky 13 topným tyčím zajišťuje optimální rozložení tepla. Radiátor nabízí pokročilé funkce, jako jsou režimy Sensitive a Comfort a dětská pojistka. Vestavěný LED displej usnadňuje ovládání a termostat udržuje stálou teplotu. Další ochrany a odolnost vůči korozi zaručují dlouhodobé používání.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 54 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 2,6 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana před prací "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povlak odolný vůči korozi
Radiátor k správnému fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Obsahuje: závěsy, montážní sadu a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje blokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
54 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-400-2300-50
700 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()