Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-1200-400-2300-50
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-1200-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-1200-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-1200-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-1200-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-1200-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-1200-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-1200-400-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-1200-400-2300-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je elegantní elektrický radiátor ve zlatém odstínu, který kombinuje funkčnost a styl. Díky rozměrům 1200 x 400 mm a výkonu 300 W se dokonale hodí do místností, kde záleží na efektivitě a designu. Vyrobeno z odolné oceli, vybavené 25 topnými pruty, což zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Dotykové ovládání LED umožňuje regulaci teploty v rozsahu 40°C-65°C. S funkcemi sušení a dětskou pojistkou je Mexen Ares vynikající volbou pro moderní interiéry.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 4,8 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných prutů: 25
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání přes LED displej
Doplňková ochrana proti chodu „nasucho“
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Kompletní sada: závěsy, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve vybrané časové stupnici
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače ohřívače
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-1200-400-2300-50
1200 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()