Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, bílý - W102-1200-400-6400-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, bílý - W102-1200-400-6400-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, bílý - W102-1200-400-6400-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, bílý - W102-1200-400-6400-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, bílý - W102-1200-400-6400-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, bílý - W102-1200-400-6400-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, bílý - W102-1200-400-6400-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, bílý - W102-1200-400-6400-20
Topný výkon: 400 W Topný výkon: 400 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-400-6400-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
400 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor s elegantním bílým povrchem, ideální pro každé interiér. Vyznačuje se rozměry 1200 x 400 mm a je vyroben z odolné oceli, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Topný výkon činí 400 W, což spolu s vestavěným termostatem a funkcemi Sensitive, Comfort a ECO zaručuje efektivní vytápění při nižší spotřebě energie. Radiátor je vybaven LED displejem a dalšími bezpečnostními prvky, jako je ochrana proti provozu na "sucho".
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 4,8 l
Topný výkon: 400 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 479 mm
Délka topného prvku: 390 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230 V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí otočného knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý laková nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: držáky, montážní sada a uzávěry
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené časové škále
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 400 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 400 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
400 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-400-6400-20
1200 mm
400 mm
400 W
Šířka - 400 mm - ()