Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W102-1200-400-6400-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W102-1200-400-6400-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W102-1200-400-6400-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W102-1200-400-6400-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W102-1200-400-6400-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W102-1200-400-6400-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W102-1200-400-6400-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 400 W, černý - W102-1200-400-6400-70
Topný výkon: 400 W Topný výkon: 400 W
Index:
W102-1200-400-6400-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
400 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor, který díky svým technickým parametrům dokonale obstojí v každém interiéru. Výška 1200 mm a šířka 400 mm zajišťují optimální vytápění, zatímco výkon 400 W garantuje efektivitu. Černé provedení a ocelový materiál dodávají eleganci a trvanlivost. Díky funkcím jako Sensitive, Comfort a ECO můžeme přesně řídit teplotu a šetřit energii. Vestavěný termostat a ochrana proti "suchému" provozu zajišťují bezpečnost.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 4,8 l
Topný výkon: 400 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 479 mm
Délka topného elementu: 390 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti "suchému" provozu
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje vyplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a krycí zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v zvoleném časovém rozsahu
- ECO úspora energie možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 400 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 400 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
400 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-1200-400-6400-70
1200 mm
400 mm
400 W
Šířka - 400 mm - ()