Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-2900-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-2900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-2900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-2900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-2900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-2900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-2900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1800-500-2900-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares elektrický radiátor je moderním řešením pro váš domov, nabízející mimořádnou účinnost a eleganci. Díky výšce 1800 mm a šířce 500 mm se dokonale hodí do každého interiéru. Topný výkon 900 W poskytuje rychlé a efektivní vytápění a 39 topných tyčí zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Černá barva z nerezové oceli dodává stylový vzhled. Dotykové ovládání s LED displejem, termostat a funkce jako Sensitive a Comfort činí tento radiátor mimořádně funkčním. Další zabezpečení, jako je dětská pojistka, zvyšuje bezpečnost používání. Produkt také nabízí možnost sušení a vyžaduje naplnění vodou nebo směsí s glykol. Díky stupni ochrany IP44 je Mexen Ares odolný vůči vlhkosti a v balení najdete všechny montážní prvky.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,5 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečné zabezpečení proti provozu nasucho
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
K správnému fungování radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve vybraném časovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1800-500-2900-70
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()