Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-6900-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-6900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-6900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-6900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-6900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-6900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-6900-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, černý - W102-1800-500-6900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1800-500-6900-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares, elektrický radiátor 1800 x 500 mm, je ideálním řešením pro ty, kteří ocení modernost a funkčnost. Díky výkonu 900 W a 39 topným tyčím rychle vyhřeje každou místnost. Vyrobeno z trvanlivé oceli v černé barvě, odolné proti korozi. Praktický termostat a LED umožňují přesné řízení teploty. Funkce Comfort a ECO zajišťují komfort použití a úsporu energie. Další výhodou jsou ochranná opatření proti běhu na sucho.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,5 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí:  39
Celková délka topného prvku: 839 mm
Délka topného tělesa: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti běhu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Obsahuje: závěsy, montážní sadu a uzávěry
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v zvoleném časovém rozvrhu
- ECO šetření energie díky možnosti nastavení stálé teploty až do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1800-500-6900-70
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()