Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1800-600-2900-50
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1800-600-2900-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1800-600-2900-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1800-600-2900-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1800-600-2900-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1800-600-2900-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1800-600-2900-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1800-600-2900-50
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W102-1800-600-2900-50
Výška:
1800 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je elektrický radiátor o působivých rozměrech 1800 x 600 mm, který nejen účinně vyhřívá, ale také představuje stylový prvek interiéru díky zlatému provedení. Výkon 900 W zajišťuje rychlý a efektivní provoz a 39 topných tyčí zaručuje rovnoměrné rozptýlení tepla. Vybaven dotykovým LED ovládáním, termostatem a zabezpečením proti chodu na sucho, je nejen moderní, ale i bezpečný. Povrch odolný proti korozi a funkce Comfort a Sensitive jej činí nezbytným v každé koupelně.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 9,7 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti chodu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Včetně: závěsů, montážní sady a zaslepovacích uzávěrů
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v daném časovém úseku
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovládání topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
900 W
Barva
Zlatá
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-1800-600-2900-50
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()