Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W102-1800-500-2900-66
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W102-1800-500-2900-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W102-1800-500-2900-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W102-1800-500-2900-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W102-1800-500-2900-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W102-1800-500-2900-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W102-1800-500-2900-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W102-1800-500-2900-66
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W102-1800-500-2900-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares je elegantní elektrický radiátor poskytující vynikající výkon v každém interiéru. S výškou 1800 mm a šířkou 500 mm se dokonale hodí do prostor různé velikosti. Tepelný výkon 900 W a 39 topných žeber zaručuje rychlé vytápění. Antracitová barva a ocelová konstrukce s odolným, korozivzdorným nátěrem zdůrazňují moderní design. Vybaven dotykovým ovládáním, termostatem a funkcemi jako Sensitive a Comfort, Ares zajišťuje pohodlné používání. Další zabezpečení, jako dětská pojistka a ochrana proti provozu na „sucho“, zvyšují bezpečnost. Pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo glykolem. Sada obsahuje všechny potřebné montážní prvky.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Objem: 8,5 l
Tepelný výkon: 900 W
Počet topných žeber: 39
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Radiátor vyžaduje pro správnou funkci naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Obsah balení: držáky, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovládání topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
900 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-1800-500-2900-66
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()