Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0900-500-2300-01
search
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0900-500-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0900-500-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0900-500-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0900-500-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0900-500-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0900-500-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0900-500-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0900-500-2300-01
Výška:
900 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares je ideálním řešením pro moderní interiéry. Díky rozměrům 900 mm na výšku a 500 mm na šířku a chromovanému povrchu se dokonale hodí do okolí. Topný výkon 300 W zajišťuje efektivní vytápění a 17 topných tyčí a vestavěný termostat umožňují udržení komfortní teploty. Vybaven funkcemi Sensitive a Comfort, umožňuje regulaci tepla a možnost sušení. Další funkce, jako dětská pojistka a ochrana proti chodu "nasucho", zaručují bezpečné použití. Povrch odolný proti korozi a dotykové ovládání s LED displejem dělají z Mexen Ares trvanlivou a spolehlivou volbu.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,9 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti chodu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Včetně: závěsů, montážního setu a zaslepovacích zátkek
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Funkce Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty topení ve zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0900-500-2300-01
900 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()