Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-6600-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-6600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-6600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-6600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-6600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-6600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-6600-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W102-1500-500-6600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1500-500-6600-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je elektrický radiátor s elegantními rozměry 1500 x 500 mm, ideální pro moderní interiéry. Díky výkonu 600 W a bílému ocelovému provedení je nejen efektivní, ale i stylový. S širokou škálou funkcí, jako je režim Sensitive, umožňuje přesně nastavit teplotu, a volba Comfort umožňuje sušení. Režim ECO je způsob, jak šetřit energii. Integrovaný termostat udržuje preferovanou teplotu a ochrana IP44 zaručuje bezpečné používání. V sadě naleznete závěsy a montážní soupravu.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,6 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného tělesa: 629 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí otočného voliče s LED displejem
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu a ucpávky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v zvolené hodinové škále
- ECO úspora energie nastavením stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1500-500-6600-20
1500 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()