Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-2300-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0500-400-2300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0500-400-2300-20
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je kvalitní elektrický radiátor o rozměrech 500 x 400 mm s výkonem 300 W, ideální pro efektivní vytápění místností. Kompaktní velikost a stylová bílá barva se skvěle hodí do každého interiéru. Vyniká 10 topnými tyčemi vyrobenými z oceli, které jsou díky odolné lakové vrstvě odolné vůči korozi. Funkčnost radiátoru zvyšuje dotykové LED ovládání, vestavěný termostat a ochrana proti chodu nasucho. Kromě toho, radiátor nabízí režim sušení Komfort a funkci dětské pojistky. Sada obsahuje montážní prvky a zaslepovací víčka, a zařízení vyžaduje pro provoz naplnění vodou nebo směsí s glykol. Napájen je standardním napětím 230V, což usnadňuje instalaci v každém domě.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 1,9 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 10
Celková délka topné tyče: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti chodu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná laková vrstva odolná vůči korozi
Pro správnou funkci je třeba radiátor naplnit vodou nebo směsí vody například s glykol
Včetně: závěsů, montážní sady a zaslepovacích víček
Funkce radiátoru:
- Citlivý umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0500-400-2300-20
500 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()