Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-2900-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W102-1800-500-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1800-500-2900-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares elektrický radiátor je ideálním řešením pro ty, kteří si cení výkonu a moderního designu. Díky výšce 1800 mm a šířce 500 mm se hodí i do úzkých prostor. Vyroben z trvanlivé oceli a pokrytý povlakem odolným vůči korozi zaručuje dlouhou životnost. Výkon 900 W umožňuje rychle zahřát místnost, a funkce jako regulace teploty Sensitive, možnost Comfort pro sušení a dětský zámek zajišťují pohodlí a bezpečnost užívání. Radiátor je napájen napětím 230V a vybaven vestavěným termostatem a LED displejem pro dotykové ovládání. V sadě se nachází vše potřebné pro montáž.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,5 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečné zabezpečení proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvolené časové škále
- Dětský zámek umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1800-500-2900-20
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()