Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1800-600-2900-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1800-600-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1800-600-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1800-600-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1800-600-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1800-600-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1800-600-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1800-600-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1800-600-2900-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je elegantní a výkonný elektrický radiátor o výšce 1800 mm a šířce 600 mm, vyrobený z odolné oceli v bílé barvě. Díky tepelnému výkonu 900 W a 39 topným tyčím účinně zahřeje prostor. Dotykové LED ovládání a funkce jako Sensitive a Comfort usnadňují přizpůsobení teploty potřebám a rodičovský zámek zajišťuje bezpečnost. Radiátor má vestavěný termostat a antikorozní nátěr, což zaručuje dlouhodobé používání.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: bílá
Materiál: ocel
Objem: 9,7 l
Tepelný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Přídavná ochrana proti běhu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a krytky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort obsahuje možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvolené časové škále
- Rodičovský zámek umožňuje zablokovat ovládání topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
56 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1800-600-2900-20
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()