Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1500-600-2900-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1500-600-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1500-600-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1500-600-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1500-600-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1500-600-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1500-600-2900-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W102-1500-600-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W102-1500-600-2900-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor 1500 x 600 mm s výkonem 900 W, který kombinuje eleganci s funkčností. Jeho ocelová konstrukce je pokryta trvanlivým lakovým povlakem odolným proti korozi. Díky dotykovému ovládání prostřednictvím LED displeje můžeme nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C a využít možnost sušení. Další ochrana proti provozu na sucho a vestavěný termostat zaručují bezpečnost používání. Radiátor pracuje na napětí 230V/50 Hz, obsahuje 29 topných tyčí a nabízí dětský zámek pro větší bezpečnost. Ideální do každého moderního interiéru.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Objem: 7,5 l
Topení výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání prostřednictvím LED displeje
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
Pro správnou funkci radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v zvolené hodinové stupnici
- Dětský zámek umožňuje zamknout ovládání topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
900 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W102-1500-600-2900-20
1500 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()