Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-2300-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-2300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W102-0700-500-2300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0700-500-2300-20
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je výjimečný elektrický radiátor o rozměrech 700 x 500 mm s vyhřívacím výkonem 300 W, ideální pro efektivní vytápění místností. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, potažen trvanlivou, proti korozi odolnou lakovou vrstvou, zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Bílá barva skvěle ladí s moderními interiéry. Díky dotykovému ovládání LED a vestavěnému termostatu má uživatel plnou kontrolu nad teplotou v rozmezí 40°C-65°C a funkce Comfort umožňuje pohodlné sušení. Ochrana proti provozu na sucho a IP44 zaručují bezpečné používání. Dlouhý, 1,5m kabel a 13 topných tyčí zajišťují pohodlnou montáž a používání. Sada obsahuje potřebné montážní prvky a další funkce jako dětský zámek.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3 l
Vyhřívací výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání prostřednictvím LED displeje
Doplňková ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivá laková vrstva odolná proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Dětský zámek umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
53 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W102-0700-500-2300-20
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()