Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-6300-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-6300-20 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W102-0700-400-6300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0700-400-6300-20
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares je spolehlivé řešení pro vytápění prostoru. Jeho kompaktní rozměry 700 x 400 mm a výkon 300 W jej činí ideálním pro menší místnosti. Díky oceli a trvalému lakovanému povrchu je radiátor odolný proti korozi. Má 13 topných trubek a funkci ovládání pomocí otočného knoflíku s LED displejem. Vestavěný termostat a funkce ECO zajišťují úsporu energie, IP44 chrání proti vodě. Sada obsahuje montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 2,6 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných trubek: 13
Celková délka topného tělesa: 438 mm
Délka topného elementu: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí otočného knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti práci "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v zadaném časovém rozsahu
- ECO úspora energie s možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-0700-400-6300-20
700 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()