Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-2300-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0700-400-2300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-400-2300-70
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor o rozměrech 700 x 400 mm a výkonu 300 W v elegantní černé barvě. Vyroben z oceli, zajišťuje trvanlivost a odolnost vůči korozi díky vysoce kvalitnímu laku. Radiátor má 13 topných tyčí a vestavěný termostat udržující požadovanou teplotu. Díky funkci Sensitive lze nastavit teplotu od 40°C do 65°C, a díky opci Comfort lze přizpůsobit čas sušení. Ochrana proti provozu "nasucho" a dětská pojistka poskytují dodatečnou bezpečnost. V balení závěsy, montážní sada a uzavírací zátky.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 2,6 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
Radiátor vyžaduje k správnému fungování naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
V soupravě: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort obsahuje možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty v zvolené časové stupnici
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,02%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-400-2300-70
700 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()