Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-6300-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-6300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0500-400-6300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0500-400-6300-70
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares je ideálním řešením pro osoby hledající efektivní a stylový topný systém. Díky kompaktním rozměrům (500 x 400 x 44 mm) a černému provedení se skvěle hodí do moderních interiérů. Vyroben z oceli, nabízí výkon 300 W a 10 topných tyčí, poskytující optimální teplo. Ovládání probíhá pomocí knoflíku s LED displejem, a funkce Sensitive, Comfort a ECO přizpůsobují nastavení vašim potřebám. Ochrana proti provozu na sucho a odolná antikorozní úprava zaručují dlouhou životnost zařízení.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 1,9 l
Výkon topení: 300 W
Počet topných tyčí: 10
Celková délka topného tělesa: 438 mm
Délka topného prvku: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná laková úprava odolná proti korozi
Radiátor pro správnou funkčnost vyžaduje naplnění vodou nebo vodním roztokem např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Citlivý způsob umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Komfortní možnost sušení umožňuje nastavení teploty topení v zvoleném časovém úseku
- ECO šetření energie díky možnosti nastavení konstantní teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
300 W
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W102-0500-400-6300-70
500 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()