Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0500-400-2300-66
search
Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0500-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0500-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0500-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0500-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0500-400-2300-66 Mexen Ares elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, antracit - W102-0500-400-2300-66
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0500-400-2300-66
Výška:
500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares se vyznačuje elegantním designem a funkčností. Díky výkonu 300 W a rozměrům 500 x 400 mm je ideální pro menší prostory. Antracitová barva a ocelová konstrukce zajišťují trvanlivost a estetičnost. Radiátor nabízí moderní dotykové ovládání s LED displejem a pokročilé funkce jako dětská pojistka či sušicí režim. Vysoká ochrana IP44 a zabezpečení proti provozu "na sucho" zaručují bezpečné použití.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 1,9 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 10
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má sušicí režim, který umožňuje nastavit teplotu vytápění ve zvolené hodinové stupnici
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0500-400-2300-66
500 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()