Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W102-1500-500-2600-66
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W102-1500-500-2600-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W102-1500-500-2600-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W102-1500-500-2600-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W102-1500-500-2600-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W102-1500-500-2600-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W102-1500-500-2600-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W102-1500-500-2600-66
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1500-500-2600-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, který ohromí elegantním vzhledem v antracitové barvě. Díky výkonu 600 W a 29 topným tyčím zajišťuje efektivní vytápění místností. Vysoce kvalitní ocelová konstrukce s trvanlivým povlakem odolným vůči korozi zaručuje dlouhodobou životnost. Dotykové ovládání pomocí LED displeje umožňuje přesné nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C. Navíc funkce jako Comfort a dětská pojistka zvyšují komfort užívání.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Objem: 6,6 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Doplňková ochrana proti chodu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
V sadě: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení ve zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1500-500-2600-66
1500 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()