Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1500-600-2600-50
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1500-600-2600-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1500-600-2600-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1500-600-2600-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1500-600-2600-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1500-600-2600-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1500-600-2600-50 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W102-1500-600-2600-50
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1500-600-2600-50
Výška:
1500 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je zlatý elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 600 mm, nabízející topný výkon na úrovni 600 W. Vyroben z odolné proti korozi oceli, zajišťuje trvanlivost a eleganci. Vybaven 29 topnými tyčemi a dotykovým ovládáním pomocí LED displeje, umožňuje snadnou regulaci teploty v rozmezí 40°C-65°C díky funkci Citlivý. Navíc funkce Komfort umožňuje sušení a dětská pojistka zvyšuje bezpečnost. Radiátor vyžaduje naplnění vodou, což zajišťuje optimální fungování. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 7,5 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na „sucho“
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak s odolností proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Obsahuje: závěsy, montážní sadu a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Citlivý umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Komfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v požadované hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
56 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1500-600-2600-50
1500 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()