Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W102-1200-600-2600-66
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W102-1200-600-2600-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W102-1200-600-2600-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W102-1200-600-2600-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W102-1200-600-2600-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W102-1200-600-2600-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W102-1200-600-2600-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W102-1200-600-2600-66
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W102-1200-600-2600-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm, který se vyznačuje výkonem 600 W a elegantní antracitovou barvou. Vyrobený z odolné oceli zajišťuje efektivní vytápění díky 25 topným tyčím a funkcím jako je dotykové ovládání s LED displejem. Má dodatečné ochrany, včetně ochrany před provozem na sucho a dětské pojistky. Díky vestavěnému termostatu lze teplotu snadno regulovat a kvalita lakovacího povrchu zajišťuje ochranu proti korozi.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,3 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana před provozem "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovací povrch odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Obsah balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací šrouby
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
600 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-1200-600-2600-66
1200 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()