Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-6600-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-6600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-6600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-6600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-6600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-6600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-6600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-6600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-600-6600-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je elegantní elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm a výkonu 600 W, ideální pro moderní interiéry. Vyznačuje se stylovým černým provedením a je vyroben z odolné oceli. Díky vestavěnému termostatu a funkci Sensitive pohodlně udržuje požadovanou teplotu v rozsahu 30°C-70°C. Má také možnost Comfort s programem sušení a režim ECO, který umožňuje úsporu energie. Stupeň ochrany IP44 a další zabezpečení činí z něj bezpečnou volbu pro každý dům.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,3 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 629 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatková ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnit vodou nebo směsicí vody např. s glykol
V kompletu: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort nabízí možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve vybrané časové škále
- ECO úspora energie s možností nastavení konstantní teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
56 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-600-6600-70
1200 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()