Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-2600-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-2600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-2600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-2600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-2600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-2600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-2600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W102-1200-600-2600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-600-2600-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor, ideální pro ty, kteří oceňují funkčnost a styl. O rozměrech 1200 x 600 mm, výkonu 600 W, Ares poskytuje efektivní vytápění v elegantním, černém provedení. Vysoká kvalita provedení z oceli a odolný lak s ochranou proti korozi zaručují dlouhověkost. Zařízení je vybaveno dotykovým LED ovládáním, termostatem a ochranou proti provozu na sucho. Díky funkcím Sensitive a Comfort můžete nastavit teplotu a využít možnosti sušení. Obsahuje montážní sadu a příslušenství usnadňující instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Objem: 6,3 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: držáky, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort obsahuje možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
56 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-600-2600-70
1200 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()