Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W102-1500-600-2600-01
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W102-1500-600-2600-01 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W102-1500-600-2600-01 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W102-1500-600-2600-01 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W102-1500-600-2600-01 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W102-1500-600-2600-01 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W102-1500-600-2600-01 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W102-1500-600-2600-01
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1500-600-2600-01
Výška:
1500 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 600 mm a výkonu 600 W, vyrobený z oceli s elegantním chromovým povrchem. Má 29 topných tyčí a snadné dotykové ovládání pomocí LED displeje. Je vybaven vestavěným termostatem, který udržuje optimální teplotu a zabraňuje práci na sucho. Díky funkcím Sensitive a Comfort umožňuje přesné nastavení teploty a dětský zámek zajišťuje bezpečnost používání. Výrobek je odolný proti korozi a má stupeň ochrany IP44.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 7,5 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana před prací na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty ve vybraném časovém měřítku
- Dětský zámek umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
56 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1500-600-2600-01
1500 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()