Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-6600-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-6600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-6600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-6600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-6600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-6600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-6600-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W102-1500-500-6600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W102-1500-500-6600-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares je ideálním řešením pro vytápění vašeho domova. Díky rozměrům 1500 x 500 mm a výkonu 600 W zajišťuje efektivní vytápění na velké ploše. Černá ocelová konstrukce dodává nejen moderní vzhled, ale je také odolná proti korozi. Radiátor nabízí mnoho funkcí, jako je režim Sensitive, který umožňuje přesně kontrolovat teplotu v rozsahu 30°C-70°C, režim Comfort s možností sušení a režim ECO, který šetří energii. Vysoký stupeň ochrany IP44 a vestavěný termostat zvyšují bezpečnost používání. Je to elegantní a funkční volba pro každý interiér.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Objem: 6,6 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného prvku: 629 mm
Délka topného tělesa: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Kompletní souprava: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve vybrané časové škále
- ECO úspora energie možností nastavení konstantní teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
600 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-1500-500-6600-70
1500 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()