Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0700-500-2300-01
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0700-500-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0700-500-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0700-500-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0700-500-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0700-500-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0700-500-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, chrom - W102-0700-500-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-500-2300-01
Výška:
700 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Elektrický radiátor Mexen Ares představuje spojení modernosti a funkčnosti. Nabízí kompaktní rozměry (výška 700 mm, šířka 500 mm) a stylový chromovaný vzhled, ideální pro každé interiér. Vyroben z odolné oceli, poskytuje topný výkon 300 W. Vybaven 13 topnými tyčemi a dotykovým LED displejem s vestavěným termostatem, umožňuje přesné nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C. Další funkce, jako je sušení a dětská pojistka, jej činí mimořádně všestranným. Obsahuje závěsy a montážní sadu.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 3 l
Výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Přídavná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a krycí víčka
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Funkce Comfort má režim sušení, který umožňuje nastavení topné teploty ve zvoleném časovém rozmezí
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-500-2300-01
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()