Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-2300-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W102-0700-500-2300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-500-2300-70
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je stylový a funkční elektrický radiátor o rozměrech 700 x 500 mm a výkonu 300 W, ideální do moderních interiérů. Vyroben z trvanlivé oceli a potažen černým lakovaným povrchem odolným proti korozi. Má 13 topných tyčí a inteligentní dotykové LED ovládání. Další funkce jako termostat, zabezpečení proti práci na sucho a různé režimy topení zajišťují komfort a bezpečnost užívání. Obsahuje montážní sadu a je snadný na instalaci.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Přídavné zabezpečení proti práci na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkčnost vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnosti sušení, která umožňuje nastavení teploty topení ve zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-0700-500-2300-70
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()