Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W102-1200-500-6500-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W102-1200-500-6500-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W102-1200-500-6500-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W102-1200-500-6500-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W102-1200-500-6500-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W102-1200-500-6500-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W102-1200-500-6500-70 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W102-1200-500-6500-70
Výkon ohřevu: 500 W Výkon ohřevu: 500 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-500-6500-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
500 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares elektrický radiátor je stylové a funkční řešení pro každý interiér. Jeho vysoká kvalita zpracování z odolné oceli a černý, korozivzdorný povlak mu dodávají eleganci. Radiátor s výkonem 500 W a rozměry 1200 x 500 mm poskytuje účinné vytápění při napájení 230V/50 Hz. Díky funkcím jako Sensitive, Comfort a ECO přizpůsobíte teplotu od 30°C do 70°C, a termostat a ochrana "nasucho" zajišťují bezpečnost používání. V balení jsou také závěsy a montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,5 l
Tepelný výkon: 500 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 559 mm
Délka topného prvku: 470 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Řízení pomocí otočného knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
Radiátor vyžaduje pro správnou funkci naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty v vybrané časové škále
- ECO úspora energie s možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Výkon ohřevu: 500 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 500 W je důležité je správně přizpůsobit výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
500 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-500-6500-70
1200 mm
500 mm
500 W
Šířka - 500 mm - ()