Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W102-1200-500-6500-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W102-1200-500-6500-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W102-1200-500-6500-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W102-1200-500-6500-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W102-1200-500-6500-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W102-1200-500-6500-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W102-1200-500-6500-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W102-1200-500-6500-20
Výkon ohřevu: 500 W Výkon ohřevu: 500 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-500-6500-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
500 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares elektrický radiátor je ideální kombinací moderního designu a funkčnosti. S výškou 1200 mm a šířkou 500 mm se dokonale hodí do každého prostoru. Díky topnému výkonu 500 W poskytuje příjemné teplo a 25 topných tyčí zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty. Produkt je vyroben z trvanlivé oceli a zakončen bílým, antikorozním povlakem. Ovládání je velmi snadné díky knoflíku s LED displejem a vestavěnému termostatu. Radiátor má funkce Sensitive, Comfort a ECO, které umožňují přesné přizpůsobení teploty individuálním potřebám. Bezpečnost používání zajišťují další ochrany před "suchým" provozem a stupeň ochrany IP44. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu a uzavírací zátky.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Objem: 5,5 l
Topný výkon: 500 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 559 mm
Délka topného prvku: 470 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Další ochrana před "suchým" provozem
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykolouvou
V balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má sušicí funkci, která umožňuje nastavení topné teploty v hodinovém rozsahu
- ECO úspora energie s možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Výkon ohřevu: 500 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 500 W je důležité je správně přizpůsobit výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
52 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
500 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-500-6500-20
1200 mm
500 mm
500 W
Šířka - 500 mm - ()