Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-500-2300-50
search
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-500-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-500-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-500-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-500-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-500-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-500-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-500-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0900-500-2300-50
Výška:
900 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je stylový a funkční elektrický radiátor, který zajišťuje efektivní topení a elegantní vzhled ve vašem interiéru. S rozměry 900 x 500 mm a zlatou povrchovou úpravou je tento 300 W radiátor vyrobený z oceli nejen odolný, ale také rezistentní vůči korozi díky vysoce kvalitní lakované vrstvě. Se 17 topnými tyčemi a dotykovým LED ovládáním nabízí Mexen Ares funkce jako Sensitive a Comfort, umožňující přesné nastavení teploty a sušení, stejně jako bezpečnostní opatření jako dětská pojistka a ochrana proti provozu na "sucho". Radiátor je vybaven termostatem a vyžaduje naplnění vodou. V balení jsou závěsy, montážní sada a uzavírací zátky.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,9 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Doplňková ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění ve vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-0900-500-2300-50
900 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()