Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-400-2300-50
search
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-400-2300-50 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, zlatý - W102-0900-400-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0900-400-2300-50
Výška:
900 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Elektronický radiátor Mexen Ares o rozměrech 900 x 400 mm a výkonu 300 W je ideálním řešením pro stylové interiéry. Vyroben z trvanlivé oceli v elegantní zlaté barvě, kombinuje moderní design s funkčností. Díky pokročilým možnostem dotykového ovládání LED displejem, uživatel může snadno nastavit optimální teplotu v rozmezí 40°C-65°C. Radiátor má funkci sušení, dětskou pojistku a ochranu proti provozu "na sucho". Vysoce kvalitní lak odolný proti korozi a krytí stupněm IP44 zaručuje trvanlivost a bezpečnost používání. Díky přibaleným doplňkům je montáž rychlá a snadná. Ideální pro vytápění a sušení díky funkci Comfort.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Objem: 3,4 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoká kvalita, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Včetně: závěsy, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení topné teploty v vybraném časovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W102-0900-400-2300-50
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()