Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-2300-70
search
Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-2300-70 Mexen Ares elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, černý - W102-0900-400-2300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W102-0900-400-2300-70
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je moderní elektrický radiátor o rozměrech 900 x 400 mm a výkonu 300 W, ideální pro stylové a efektivní vytápění. Vyrobený z odolné oceli a dokončený v elegantní černé barvě, disponuje vysoce kvalitním povlakem odolným proti korozi. Díky 17 topným tyčím a dotykovému ovládání LED umožňuje přesné nastavení teploty od 40°C do 65°C. Vestavěný termostat a funkce sušení a dětské pojistky zajišťují komfort a bezpečnost používání. Další ochrany chrání před provozem "na sucho" a krytí IP44 garantuje spolehlivost ve vlhkém prostředí.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,4 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak chránící před korozí
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
Obsah balení: závěsy, montážní sada a slepé zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W102-0900-400-2300-70
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()