Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-1200-400-2300-01
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-1200-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-1200-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-1200-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-1200-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-1200-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-1200-400-2300-01 Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 400 mm, 300 W, chrom - W102-1200-400-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-400-2300-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Elektronický radiátor Mexen Ares je ideálním řešením pro moderní interiéry. Díky rozměrům 1200 x 400 mm a výkonu 300 W efektivně vytopí místnosti a jeho stylový, chromovaný vzhled dodává eleganci. Produkt je vyroben z odolné oceli, odolné vůči korozi. Vybaven 25 topnými tyčemi, zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Funkce Sensitive umožňuje regulaci teploty mezi 40°C a 65°C, a režim Comfort umožňuje sušení ve stanovených hodinách. Díky vestavěnému termostatu a dotykovému LED ovládání je užívání intuitivní a pohodlné. Mexen Ares zajišťuje bezpečnost díky dětské pojistce a ochraně proti práci "na sucho". Souprava obsahuje všechny montážní prvky, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 4,8 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný vůči korozi
Pro správnou funkci radiátoru je potřeba naplnit vodou nebo směsí vody např. s glykol
Včetně: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v zadané hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovládání topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
44 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
0.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1200-400-2300-01
1200 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()