Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, bílý - W102-1800-600-6120-20
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, bílý - W102-1800-600-6120-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, bílý - W102-1800-600-6120-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, bílý - W102-1800-600-6120-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, bílý - W102-1800-600-6120-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, bílý - W102-1800-600-6120-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, bílý - W102-1800-600-6120-20 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 1200 W, bílý - W102-1800-600-6120-20
Topný výkon: 1200 W Topný výkon: 1200 W
Index:
W102-1800-600-6120-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
1200 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je výjimečný elektrický radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm a výkonu 1200 W, který poskytuje efektivní vytápění v elegantní bílé barvě. Vysoce kvalitní provedení z oceli a trvanlivý lakový povrch odolný vůči korozi zaručují dlouhou životnost produktu. Radiátor má 39 topných tyčí, termostat s LED displejem a ochranu proti "suchému" provozu. Díky funkcím jako Sensitive, Comfort a ECO lze přesně přizpůsobit teplotu a šetřit energii.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 9,7 l
Topný výkon: 1200 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 1039 mm
Délka topného prvku: 950 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti "suchému" provozu
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch odolný vůči korozi
Pro správné fungování radiátoru je nutné naplnit ho vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve vybrané časové škále
- ECO šetření energie pomocí možnosti nastavení stálé teploty až do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 1200 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 1200 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonnosti radiátoru, a tím zajistit efektivní, ergonomické a bezpečné vytápění místnosti.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
1200 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W102-1800-600-6120-20
1800 mm
600 mm
1200 W
Šířka - 600 mm - ()