Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W102-1800-600-2900-66
search
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W102-1800-600-2900-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W102-1800-600-2900-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W102-1800-600-2900-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W102-1800-600-2900-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W102-1800-600-2900-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W102-1800-600-2900-66 Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W102-1800-600-2900-66
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1800-600-2900-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit, je ideálním řešením pro moderní interiéry. Díky topnému výkonu 900 W a 39 topným tyčím zajišťuje efektivní vytápění. Jeho elegantní antracitová barva a odolná ocelová konstrukce se skvěle hodí do každé místnosti. Vybaven dotykovým LED displejem a inteligentním ovládáním nabízí funkce jako rodičovský zámek, sušící režim Komfort a bezpečnost proti práci na 'sucho'. Povrch odolný proti korozi zajišťuje dlouhou životnost produktu. Dále vestavěný termostat usnadňuje udržování požadované teploty. Provozní napětí 230V/50 Hz a třída ochrany IP44 jsou zárukou spolehlivosti. Napájecí kabel o délce 1,5 m a kompletní montážní sada činí instalaci mimořádně snadnou.
Technická data:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 9,7 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Třída ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoká kvalita, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Obsahuje: závěsy, montážní sadu a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Komfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v určitém časovém měřítku
- Rodičovský zámek umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
56 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W102-1800-600-2900-66
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()